Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hc Ketkas-Hc Blackline 3:3

7. 12. 2010

  Pan Brko pré napíše komentář tak snad tu něco  bude.Pokud nee, tak kdo se tu bude nudit může i něco konečně napsat ať je co číst.

Jinak jsme stále na bedně :-)

 No má pan Brko pravdu ten konec byl opravdu zbytečně nervózní, proto si myslím, že by se měli pískat tvrději jakékoliv fauly ,aby se to nestupňovalo ke zbytečným strkanicím ,hádkám , kvůli kterým,doufám, na led  asi nikdo z nás nechodí.Někdy je to ovšem těžké, když je tam rozhodčí sám ,nemůže vždy všechno vidět. V každém mančaftu z naší miniligy se najde nějaký jedinec,který nehraje, až tak čistě jak by jsme si představovali,ale né že se to zvrtne a budem myslet na to jak někomu něco oplatit ,zfaulovat a o tom to není . Jsem pro oplácení ,ale hokejem dát dva fíky a to je trest si myslím perfektní a pro všecky.

  Tak snad už příště jen hokejově

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

´´Oóóóó

(manažer, 8. 12. 2010 15:20)

To je ale najednou komentářů ,možná kdybych Vás nevytrestal 3 minuty před koncem tak tu není ani čárka:-),ale zase kdyby dal Tom ještě jeden gól tak tu možná bude ještě komentářů víc.Není v té naší pralesní lize moc nervozity?Loni to bylo nějaké klidnější ,že by tím že jste nás poráželi častěji?ale doufám v to ,že to určitě tak není, a že se opět vrátíme k normální hře a ne jenom slovní přestřelkám jak na ledě tak na internetu

Re: ´´Oóóóó

(Štěpa for Bazén, 9. 12. 2010 13:09)

přesně tak managééére,jednoznačnej souhlas:-)snad jen v jednom se pleteš.Byli to dvě minuty před koncem:-)))

Re: ´´Oóóóó

(Jamil.V for mamažer, 9. 12. 2010 18:04)

Samozřejmě že každýho štve když prohraje a kdo tvrdí že ne tak kecá,ale v tom to podle mě není.Mě osobně se s Vámi hraje špatně.Někdo do mě jde tělem a je to v pořádku,ale jak se někoho dotknu já tak je problem.Kolikrát v té rychlosti nerozliším komu z Vás hra do těla nevadí a kdo chce hrát v bavlnce.Ale dost už podle mě je hlavní problém v tom,že se o něco hraje.Pokud se o nic nehrálo tak to občas taky na ledě zajiskřílo,ale nikdy to nepřerostlo v takovou nenávist co je mezi námi ted.To je moje vysvštlrní proč se to děje a ted do mě.

.........

(dudllik, 8. 12. 2010 18:25)

tak si to tady pročítám a nedá mě to, musím taky něco přidat. PRO MILCKA- chceš pořád na ledě někoho kárat a co chvilka si na něco stěžuješ (fňuk), přitom sám děláš to samý.- nevím je to divný. taky by mě zajímalo jak víš že krtek nepochroumal Romanovi koleno když ses měl sám co ohánět abys nedostal přes hubu. a nakonec: celý incident jsem viděl ze střídačky, udělal bych to stejně jako Roman. když rány rozdáváš -musíš čekat že se ti jich pár vrátí. :-) hokeji zdar

Re: .........

(Milcek, 9. 12. 2010 7:18)

Vím o tom své a dál se už tom bavit nebudu :-(

Hmm

(Manažer, 8. 12. 2010 22:16)

Budeš muset zabrat pane Brko ,s těma komentářama,zřejmě slabota , 50 lidí za den jsi nikdy neměl:-)

nic už nevyřešíme

(Sid, 8. 12. 2010 21:52)

Tož chlapi nechajme toho ... nebo vás rozsadím :-) Na druhó stranu, takovó návščevu sme tady dlóho neměli....vitéte...a včil už jen vo hokeju....a bude klid

rom.

(re., 8. 12. 2010 17:32)

jen na vysvětlenou, že jsem na někoho skákal zezadu, když mi někdo dá ránu pěstí do mřížky (a tou mřížkou mi roztrhne nos) hned se otočí a odjíždí pryč, tak asi čeká, že mu prvně zaklepu na rameno, jestli nechce taky jednu...no nevím, a taky nechci tuto věc dál rozebírat, já můžu jen s čistým svědomím říct, že nebýt toho, že jsem dostal tu ránu, bych nikdy v životě na nikoho neskočil......vraťme se prosím k hokeji, který nás bude bavit, ahoj

pro Sid, Pižma a spol.

(Milcek, 8. 12. 2010 10:10)

Myslím si, že celou věc už asi nemá opravdu cenu dál rozebírat, protože nějakého zdárného konce bychom se stejně asi těžko dobrali. Nicméně si stojím za názorem, že Krtek nikomu koleno nezkurvil a jak se dá někomu rozbít nos přes mřížku, to také dost dobře nechápu. Závěrem chci jenom říct, že po neustálém dohadování a řešení různých problémů a tahanic v našich vzájemných zápasech, se dnes už nedivím R. Grossovi, že proti Vám nechce chodit hrávat a musím se přiznat, že o tom také silně uvažuju. Možná to tak bude nejlepší.

Tak teď už v tom mám úúúúúplně jasno

(Sid, 8. 12. 2010 9:25)

Jelikož jsem se naplno (jako dycky) věnoval hře, tak jsem si spletl Krtka s Milckem. Trest vás nemine. Příště vám dám góla :-)

krtkovi

(pižma, 8. 12. 2010 9:21)

pan pižma seděl na lavičce a docela dobře to viděl (nikam nejezdil)... Mezi nama když někdo dá někomu pěstí do mřížky (a rozbije mu nos) a myslí si že tím je to hotový a odjede si v klidu na lavku tak je asi blbej. Podle mě jste je to měli nechat vyřídit si to spolu a ne se do toho plect. První z vás který přispěchal na "pomoc" byls asi ty Krtku, taks to byl ty kdo Romanovi přiklekl koleno takžes mu je zkurvil ty,když ses mu snaži sundat helmu,že bys je nějak nechával na pokoju se mně zrovna nezdálo....Dál to nemá cenu rozebírat, jen snad, že z mého pohledu to bylo jednoznačně vyvoláno z vaší strany. Tak zdar příště a snad v klidu.

reakce: rom. omluva, 07. 12. 2010 23:06

(Krtek, 8. 12. 2010 8:19)

Ok mám k tomu incidentu taky něco…
Po vaší prví strkanici někde u trestných jsem byl nejblíž ze všech. Můžu podotknout že si nemáte z této roztržky oba co vyčítat…potom se mezi vás vjel a říkal “Ať se na to vyserete, že je to k ničemu a půjdem hrát dál“. Do čeho se vám oběma zrovna moc nechtělo..Proto jsem oběma řek ať si dáte přes dršku a nechal vás..K této situaci přijel asi pan Pižma a chtěl vás taky roztrhnout..já mu řek že je to zbytečné..že si to vyřešíte mezi sebou…a nechali jsme VAS NA POSPAS OSUDU.. Pak ti dal milcek rukavicí do mřížky a otočil se a odjížděl pryč a ty si na něho skočil ze zadu svalil ho k zemi a mláti ho do ksichtu na ledě až potom přijeli ostatní k vám(z obou mužstev!) včetně mě..já tě chytil za ramena a chtěl ti zabrání dalším ranám pěstí..při čem ses mě vysmeknul a já ti tím pádem sundal akorát helmu z hlavy..to koleno si asi zkurvil svou nešikovností při strhávání soupeře k ledu..ono se není čemu divit rvát někoho k ledu když váži 115 kilo.. sis to vymknul sám a ne že ti k tomu někdo pomohl…

...

(Brko, 8. 12. 2010 7:57)

Milcku, snad jsi můj příspěvek na B4C dočetl až do konce. Šlo mi o nebezpečný fauly za účelem "nesmí projít za žádnou cenu" a ne o bezkontaktní hokej. Před zápasem jsem říkal Kubovi, ať víc vylučuje a tenhle hokej byl na vás nějakej přísnější, uznávám, že min. dva naše zákroky zůstaly nepotrestaný. A jestli si myslíš, že od vás nejsme dosekaní, že kolem nás jezdíte jak v bavlnce....no...no tak si to nemysli :-)
A když už se tady ten blbej incident z konce zápasu nakousl, tak ať si Krtek (nebo kdo to byl) zodpoví sám sobě, jak to vysvětlování názorů s Romanem uzavřel on a čím ho vyprovokoval.
Myslím, že to teď sere všechny strany, včetně mě. Tak Kubu taky někdy pochvalte a furt mu nenadávejte :-)....a příště hokeji zdarec

:-(

(Milcek, 8. 12. 2010 0:04)

Nechápu, proč pořád vedete chytré řeči o tom, co je férové a co ne a jak by se měl na ledě každý chovat, když při zápase děláte pravý opak toho, co všude píšete. Dovolím si říct pouza dva příklady, protože mi to nestojí zato, abych s tím ztrácel více času, ale myslím si, že je třeba na to upozornit.

1. Nedávno někde psal pan Brko něco v tom smyslu, že je lepší unikajícího hráče nechat projet a ať dá třeba gól no a co. Ptám se tedy, proč vždycky našeho pronikajícího útočníka osekává nebo hákuje jeden Váš hráč z pravé strany a druhý z levé a pro jistotu ho za brankou ještě jednou nebo dvakrát sekne jiný Váš hráč? To Vám připadá v pořádku?

2. A když už tady někdo řeší včerejšek, tak se reakci mých spoluhráčů vůbec nedivím ( panu Krtkovi naopak děkuji za pomoc), protože podle mého názoru, když už má dojít k férovému vyřizování účtů, tak mi připadá víc než podlé počkat si, až se někdo ke mě otočí zády a pak ho napadnout zezadu tak, aby neměl šanci se žádným způsobem bránit. To mi moc férové nepřipadá.

rom.

(omluva, 7. 12. 2010 23:06)

za konec zápasu se všem moc omlouvám, kdo mě trošičku zná, ví, že na hokej chodím kvůli jiným věcem, než se s někým pobít...ale všechno si taky nenechám líbit, co trošičku nechápu je reakce některých Blacků, kteří místo aby nás nechali si věc vyřídit spolu, nebo se snažili trošičku férově incidentu zabránit a uklidnit, museli rychle přispěchat "rádoby situaci uklidnit a řešit" a hezky mi při tom jak na mě naskákali oddělali koleno, takže díky, povedlo se, myslím, že pane Krtku..., udělám si nechtěnou pauzu a snad zase někdy u lepších a sportovnějších zápasů, ahoj všem

dělovka ..

(Bazzi, 7. 12. 2010 14:43)

Hmm zas taková dělovka to nebyla ,spíš Karla ta střela překvapila, jako Cipíska goĺ málem z půlky ten byl zpocené ještě v hospodě,ale povedla se a hlavně potom ten krásný pohled na vašu lavičku jak jste se zakousli do mantinelu , no škoda že jsem neměl foťák páč by to byla fotka roku:-) .

já ti dám ty lópežníku

(Sid, 7. 12. 2010 14:14)

Nic takovýho jsem neslíbil, bo bych tam musel napsat, že až na to, že jsme urvali jeden a v poslední minutě dokonce málem všechny tři body se mi ten konec zápasu vůůůůbec nelíbil :-(

:-(

(Štěpa, 7. 12. 2010 10:33)

Hm na bedně:-(Bohužel je to pravda,díky Bazénově super střele dvě minuty před koncem:-)))Karel má ještě teď děravou lapačku jaká to byla dělovka:-)))