Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hc Ketkas:Hc Blackline jeden Orlík a Stanoviště

15. 3. 2010

Nazdar borci

V sobotu jsme měli na programu poslední hokejový zápas letošní náročné sezony.Všichni byli nažhavení jak to asi dopadne, je proto na mně abych to tu trochu hokejově  zrekapituloval : Nejvíce se na zápas těšil  Doktor ten taky z Ketkasu dorazil do arény nejdříve, aby se dobře rozcvičil a pak teamu stačil a nedělal ostudu ,že odpadl jako první . No na  Dudllikovi  a  panu Brkovi bylo taky vidět už v autě, jak se soustředí  na zápas a  že do něj dají všechno.Když jsme naskočili na hrací plochu,  borci byli při chuti a rovnou vlítli na soupeřovu svatyni.Chudák sudí Kachna ten se nestačil ohánět . Soupeře jsme překvapili rychlým nástupem do zápasu a hned jsme vedli .I na Doktorovi bylo vidět, že trénink před zápasem nepodcenil. Po krátké domluvě jsme změnili taktiku a začali jsme hrát pěkně od zadu.V tom Brko vymyslel krásnou akci nahrál mně svůj  půllitr, já k němu přidal svůj a nahrál to na Dudllika ,který opět zasadil ránu soupeři. Do první třetiny jsme to zopakovali ještě jednou akorát jsem zakončoval já. To už ale gólman Stanovišť neunesl a musel do zápasu naskočit náhradník od Blacků . První třetina byla tak vyčerpávající , že jsme si museli dát o přestávce porci guláše od Kachny. Borci spokojeně  mlaskali a byli s vývojem zápasu spokojeni .V druhé třetině došel opožděnec Subo s novým chráničem krku a začal si to se soupeři pěkně rozdávat . Na to soupeř odpověděl samostatnou akcí a Ketkasu zasadil ránu prvotřídní kořalkou .V poslední třetině začali burácet ochozy a skandovaly „Ketkas ,Ketkas“ .A další kořalkou  se snažili protivníci snížit skóre  , ale rozjetý Ketkasáky už nešlo zastavit ..:-)

 

 No tak to bylo jen něco málo ze zápasu, to jen aby věděl ten, kdo nepřišel, jak jsme to v té Zbraslavi  váleli .Jinak zápas supr a škoda toho „bebina“  pana Doktora , ale je to doktor a ten si to určitě vyléčí sám.

 

  Velké poděkování panu Kachnovi a paní Kachnové,pokud není Kachnová tak se hned i omlouvámJ,za uspořádání této akce.

 

 Jinak si pěkně přes léto trénujte, ať nemáme velký pupky a tím tak vlažnej začátek jako letos J

 

Hokeji za rok nazdar!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bebino

(Doktor, 12. 4. 2010 17:47)

Zdarec borci, bebino silného američana nebolí, nasadil jsem antibiotika. Jinak skvělá akce, škoda že nás nebylo více. PS: Komentář k utkání ve Zbraslavi byl super.

kotel

(dudllik, 16. 3. 2010 18:41)

Subo, klobouk dolů palec nahoru. nechceš nám založit fan klub? ;-) S Doctorem jsme aspoň jednou za sezónu vytvořili pořádnou vlnu v kotlu.

Závěrečná

(Brko, 16. 3. 2010 17:35)

Hvězdou večera byl jednoznačně Subo, ať už to bylo tím, že jednoznačně vyhrál Gól roku nebo tím, že prokázal neuvěřitelný talent coby předříkávač kotle fanoušků. Subo, to jsem vážně čuměl. Z tribuny bys nás dotáhl snad i do extraligy :-))))