Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ketkas-HC Orlík 7:13

8. 1. 2010

 

 

 Hokeji nazdar

Tento zápas, jak už bývá trošičku zvykem jsme prohráli.Začátek byl hodně vyrovnaný asi do stavu 4:2 pro dravce, by nikdo neřekl, že skóre dopadne tak vysoko. Ketkas mohl mou střelkou snížit na 4:3,ale puk jen projel brankovištěm,a to jsme ho tlačili očima dvá já a kolega copánek, ten měl také gólovku na hokejce . Jak už bývá pravidlo nedáš dostaneš, pro Ketkas to platí dvojnásob ,nedali jsme a dravci přidali dva banány během 3 minut a bylo po celkem dobrém  zápase.Začali jsme hrát zmatenou hru,nedařilo se v obraně ani v útoku a soupeř nám dával gól za gólem až na 10:2 kdy se nám podařilo malinko dostat do hry a snižovat až na skóre 7:13.

 Chtěl bych vyzdvyhnout návrat zraněného Halloa ,za dva zápasy se trefil hned 3x a je vidět, že Ketkasu chyběl jak docházkou tak na ledě.

 

Pro Béďu –měli jsme opět na víc J

 

Nazdar

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jen tak

(Béďa, 8. 1. 2010 15:45)

Přiznám se, že se mi z toho utkání ještě teď točí hlava kolem. Už jen to, že jsem hrál v obraně, což není vůbec moje silná stránka, pak také proto, že byl zápas zpočátku opravdu vyrovnaný, pak ale začali úřadovat jak rozhodčí, tak nervy i některých hráčů. Ke konci to byla taková přestřelka, že jsem nestíhal zapisovat, kdo za Orlíky dával góly a měl jsem úplně jiné skóre. Nikdo z našeho týmu mi na můj dotaz, aby upřesnili svoje body, nereagoval a tudíž se omlouvám za výsledek, jak jej uvádím na stránkách Orlíků. Gólů jste dali tolik, že Vám stejná kanonáda v příštím zápase (např. proti Zastávce) už musí určitě stačit na vítězství! Jen tak dál!
Nazdar!