Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hc Ketkas-Hc Stanoviště 2:4

24. 11. 2009

Hokeji nazdar

 Slíbil jsem že napíšu komentář, až vyhrajeme ,ale udělám výjimku .Byl to druhý zápas bez farmy a Ketkas dokázal , že i bez opor dokáže držet krok se soupeřem .

  Zápas začal lepe pro Ketkas ,asi v 7 min. po pěkně naservyrovené přihrávce panem Michaelem ,mně už zbývalo jen doklepnout puk do brány ,jsme se dostali do vedení .Soupeři tímto gólem byli trochu zaskočení ,ale netrvalo to tak dlouho jak jsme potřebovali, abychom mohli ještě přidat nějakého toho fíka.Dvakrát jsme nebo jsem to měl na lopatě ,ale nevyšlo to a hodně mě to štve, protože  mohlo být veseleji .Nedáš dostaneš a taky   do 10 minut bylo vyrovnáno a dokonce i zvýšeno na 2:1.Ketkas dokázal ještě srovnat krok po doktorově nastřelení zůstal puk u betonu a mě už to moc práce nedalo, abych vyrovnal .Staníkům se podařilo dát ještě dva góly ,na které už jsme neodpověděli .

 Zápas jsme nevyhráli ,ale myslím si že pokud budeme hrát takto ,že by jsme mohli nějaké soupeře i zaskočit a nějakej ten bod i urvat .

  Obrana dnes hrála dobře nebylo tam žádné ,,namazání¨což asi nepamatuju J. Útok také dobré jen to chtělo víc gólů.

  Ještě bych chtěl poslat pochvalu na stranu soupeře se Staníkama se nám hra  líbí .Doslechl jsem se v kabině, že se přizpůsobí  hře soupeře ,jen doufám že jezdili aspoň na dvojku a trochu se zapotili J.

 

 

Ještě rada Brkošovi– včera brečel ,že si loni dal 4 góly za zápas ,no kup si nové klacek a musíš  mířit na dveře haly je tam nápis exit,jak tě to učil pan mistr přeci .A ten staré můžeš nechat omylem třeba u mě v autě .

 

Hokeji nazdar

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

---

(Taxikář, 26. 11. 2009 13:06)

hraje na mou přeci.To by ale vysely u Ošťouralů černý prapory, by držely smutek ,že tatka prodrbal klacek k rajčatům .

Zbyňo, Zbyňo :-(

(Sid, 26. 11. 2009 1:40)

Tobě to je přece jedno na kterou stranu máš hokejku zahnutou, stejně se o ňu jen vopíráš :-))

:-))))

(zbyňa, 25. 11. 2009 17:16)

nebo u mě! na jakou stranu hraješ? :-)