Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ketkas-HC Orlík 1:11

5. 12. 2009

 Amatérskému hokeji nazdar

 

Tento zápas nedopadl nijak dobře pro Hc Ketkas.Dostali jsme mikulášskou nadílku ,že jsme to nemohli ani ze stadionu vytáhnout.11:1 to je nadílka .Jediný náš gól, jeho premiérový, se podařil vstřelit panu Žlótkovi.Kdo si chválil, že si zahrál byl pan Brko, jen škoda ,že z jeho několika šancí něco nedal.To by asi stejně HC Ketkas nepomohlo, protože Orlíci by při svém rozbruslení přidali plyn a nasypali by tak o 20 fíků víc. Jejich kvality jsou tak vysoké, že v naší ,,amatérské¨ soutěži je jich škoda.Byla to nádhera sledovat jejich akce a to, jak několik amatérů se je snažilo obrat o puk ,ale marně . Když mrknu na www.hc.zastavka.cz už to tak nevypadá, alespoň co uvádějí stránky.

  Po domluvě v kabině jsme došli k názoru -pokud budou chodit HC Orlík v této trénující sestavě, tak jim necháme celé kluziště, ať si trénují ,ale bez nás.Nepotřebujeme vyhrávat ,ale zahrát si hokej a ne se dívat, jak si někdo hraje s námi. To je ztracený čas jak pro ně tak pro nás.

   Jako příklad je minulý týden Ketkas téměř stejná sestava ,Orlík bez registrovaných a 4:2 , 1:11 kdo by to řekl, jak se dobře vyspí.

  Chtěl bych, aby se jednotlivé teamy zamyslely nad registrovanými hráči. Chtěli jsme amatérskou soutěž, alespoň to  říká hlavní stránka Best4cupu.

  Nevím čím to, že na zápas s lídrem soutěže s Hc Stanoviště ,to nás pokaždé šmikli, se každý těší a berem  to jako nejhezčí zápasy v soutěži.Možná je to tím že šlapou celej team a nestaví to na pár jednotlivcích.

 

Amatérů zdar

 

Příští zápas je ve čtvrtek 18.00 proti Hc Gross  nebo možná Hc Blackline kdo ví.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

xxx

(pižma, 7. 12. 2009 2:07)

Ve čtvrtek už bych měl být.Krk je na svým místě (asi) a ani v hokně po mě netouží.
Nazuju kaňky a uvidíme:-)

jaryn

(radista, 6. 12. 2009 23:23)

no konečně svěží vítr do plachet Ketkasu :-).
Už si stěžují, že nás chodí málo .Jeden pravidelnej hráč to potřebujem .Jestli kolínko nebude proti, raději skoč za Brkem dělali zabíjačku a nějaká ta tlečenečka tam snad bude:-)

:-)

(Sid, 6. 12. 2009 21:51)

No to je na čase Jaryne.Nějak nám zvlhl střelné prach.

nazdar hoši

(jaryn, 6. 12. 2009 20:19)

tak plně s vama souhlasím.Rozhodně je nechte ať si hrají sami,třeba si to uvědomí.Jen tak mimochodem přemýšlím kdy zama naskočím,řekl bych že je to skoro za dveřma,tak čao.

no jo no !

(dudllik, 6. 12. 2009 12:01)

Je to tak, především se jdeme trochu zapotit, ale když jdete na led s tím že dáte možná jednoho fíka a soupeř tam nasází jedenáctku tak na tu orosenou vás přejde chuť. Prve jsem nad tím mávl rukou - však klídek né! ale teď už mě to taky nebaví honit se tam za borcama kteří se tam jdou jen rozbruslit na odpolední zápas. Nebrečím že nevyhráváme ale dělat ze sebe debila každé tédén mě neba!