Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC KETKAS - HC ORLÍK 5 : 5

20. 2. 2010

Jako správné kapitán jsem večer před zápasem dohlídl, že po mně nezůstal v hospodě žádné hráč, prošel po půlnoci Ketkovice a zkontroloval, že už je všude zhasnuto....no a ejhle, Dudlík se vypotácel ze tmy. Tak dostal důtku s výstrahou a byl odeslán na kutě. Tento kázeňský prohřešek hráče bude projednán na záverečném vyhodnocení sezóny v Hospodě na hřišti přímo u šenku  Někteří se doma ještě připravili teoreticky u tývííí a v brzké ranní sobotní hodině jsme začali pomaličku oškubávat orlíky. Bazén se asi připravoval nějak dýl neboť dorazil na poslední chvilu a to ho musel Dudlouš tahat za nohu z postele.

Velice dobrej rychlej zápas se přelíval ze strany na stranu, škoda,že jsme neudrželi vedení 5 : 3, ale to už se nám tak nějak stává

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re jojojo

(Béďa, 22. 2. 2010 22:07)

No příště už to nepokazím, už mi manželka sama začala shánět plexisklový štít (přiznám se, že ani nevím, jak se tomu nadává, ale budu ho mít) a i děti se přidaly a mají o mne strach.

pro kapitána

(dudllik, 21. 2. 2010 13:36)

sem šel takhle dom a co nevidím. V dálce ve tmě 3 postavy, když jsem zjistil že to je náš kapitán bylo pozdě, už se nebylo kam schovat ( se divím že mě vůbec poznal - nějak se divně kolíbal a něco huhlal). prohřešek jsem odčinil hned ráno když jsem tahal bazziho za nohu s postele :-))

jojojo

(jaryn, 21. 2. 2010 11:10)

moc pěknej hokej,akorát tam bylo navíc trochu té krve.Jinak paráda,i nahrávky se ňáky podařily.