Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC KETKAS - HC ORLÍK 4 : 2

28. 11. 2009

Hokeji nazdar

 

 Letos poprvé píšu výherní komentář ,to jsme se načekali a něco i naškrondali ,ale jednou to muselo přijít,cejtil jsem to v kostech .Ketkas vydřel tři body.

 Úvod zápasu se lépe podařil soupeři a po dvaceti minutách se dostal do vedení 0:1,to ale trvalo jen pár minut, kdy se útoku Brko, Pařik, Jarda  podařilo vyrovnat na 1:1.Tato branka  postavila Hc na brusle a začali jsme hrát celkem pohledný hokej.Tato skutečnost neušla ani kolemjdoucím a po chvilce byla těmito fandy zaplněná celá aréna .Přišli právě včas, protože po odražené střele jsem málem ustřelil Orlům dekl z brány a dostal nás do vedení 2:1.Ochozy burácely a po skandování , asi tedaJ přidat, přidat se Brkův útok rozhodl fandy odměnit pěkným gólem na 3:1.Tempo bylo vysoké a síly ubývaly jak nám tak i hodinám v hale,které jsme tlačili i očima.Opeřenci se stále snažili s výsledkem něco udělat ,ale jejich snahy končily na betonové zdi Cipa .V obavách z inkasování branky jsme se moc do útoku nehrnuli ,ale když Michaelo vybojoval puk u Orlíků v pásmu a nahrál ho tak pěkně, byla by škoda to nepustit na bránu .Střela vyšla a Hc vedlo 4:1.Orlíci už jen v závěru snížili na konečných 4:2.

     Byla to letos první výhra a  kabině bylo veseleji, než když přijela babička na staré bělidlo .

Doufejme, že se to bude opakovat častěji a třeba hned v pondělí ,proti silnému soupeři ze Stanovišť.

 Chtěl bych pochvalu poslat celému Hc a obzvlášť obraně a gólmanovi . Obrana tak bezchybně, jako dnes, ještě nezahrála  a Cipísek nás nejen v závěru skvěle podržel .

  Co akorát hrajeme hůř než  Kometa jsou přesilovky, ale je vidět, že i takto se dá vyhrát.

 

 

Hokeji nazdar.

 

Výrok dne : ,,To jsme Orly pěkně oškubali ‘‘

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala

(Sid, 28. 11. 2009 20:45)

Kromě všech ostatních musím spešl pochválit mladýho Jarika, tak slušně snad ještě nezahrál....no a taky sebe, že jsem vůbec po téch tarokách vstal :-)