Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ketkas - Black Line 3 : něco tam asi padlo :-)

25. 11. 2008

Bazén nenašel odvahu to sepsat, tak jsem se toho ujal dobrovolně.

Vlítli jsme na ně jak velká voda. 2 minuta 1:0 vedeme, 8 minuta 2:0 vedeme. No řekněte, nebylo by Vám jich líto ????????????????? Vždyť s kým bysme pak hráli ??????????? Holt máme dobrá srdce.

No tak jsme je pustili do zápasu 

Bazén říkal, že mám napsat, že za stavu 2:0 tam zhasly světla a tak musí být komentář z tohoto zápasu přerušen, neboť z tribuny nebylo vidět na led.

Zkrátka do čeho ty černý čáry plácly, to nám tam padlo

Skončilo to 3:16

A hráli jsme otřesně....howgh domluvil jsem 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výzva

(Zbynóš, 26. 11. 2008 13:34)

Takové náklad je výzva a motivace do příštího zápasu. když oni nám naházeli takové bágl všeho možnyho tak proč né my jim - takže žádná Oslavka. :-)

Omluva

(Manažer , 25. 11. 2008 21:29)

No od toho tu je přeci manažér neéé:-) Dal jsem ti to i do tabulky ,jestli se ti nelíbí tak si ji uprav.
Píďo, to má vyjímečně Sid pravdu s tím placením!

Omluva

(Sid, 25. 11. 2008 20:53)

Omlouvám se, že jsem zapomněl na toho posledního střelca. Byl to Píďa a jeho premiérovej gól. Tak gratulace, ale taky by mohl neco zaplatit :-)))))))))

Flinta v žitě ???

(Sid, 25. 11. 2008 19:19)

Co to je za poraženeckou náladu ? Jednou se zastávčákům zadaří a už trénujete na Oslavce ???? Hele vy srágory..... potrénujte na potoku a v pondělí jim to nandáme.:-)) No a kdyby náhodou ne....no tak si uděláme žízeň.....zase....taky dobrý :-)) Vyšlo mě nečekaný volno, takže páni manažéři, jdu taky

Doplnění

(Radis, 25. 11. 2008 15:27)

Nazdar
Chtěl jsem psát o obraně ,ale výsledek mně to nedovoluje :-).
Jak všichni dobře víte, Cipíska nám koupil zahraniční hokejový klub ,proto jsme museli povolat brankařskou dvojku Mičeliho .Ten chytal letos za Ketkas poprvé a musel se nejprve rozkoukat.Jeho výkon tím byl poznamenán a moc se mu nedařilo. Toto utkání musíme brát jako trénink brankáře a nového spoluhráče Oriho .

Jinak mám obavy, že ještě párkrát takovej náklad banánů a rozpadne se nám mančaft. Halóvi už doma hrozili ,že bude levnější když se půjde klouzat na Oslavku .Honze už chce vystřídat pan Šic,že nám to příjde ukázat, jak se hraje.Já?půjdu asi s Halém na tu Oslavku ,ať tam není sám :-)

Ps. tu obranu nechávám na příště, tak se snažte

Hokeji zdar :-)