Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ketkas - Black Line 4:6

18. 11. 2008

 Nazdar všem!

Dnešní zapas se nám moc nevyvedl, nejprve se nám podařilo dostat do vedení po úspěšné akci Pařika. To bylo ale jediné, co se nám v následujících 45 minutách podařilo. Soupeř naší slabé chvíle využil a dostal se do vedení 4:1. Ketkas nastartovala až krásná samostatná akce Brka zakončená Jarinem na 4:2. Po tomto gólu jsme se dostali do tempa a vytvořili si několik gólových šancí. Blaci se stále drželi, jenže Paříka se jim zastavit nepodařilo a šupl jim tam výstavního banána 4:3.  To už fanynky skandovaly: "Ketkas, Ketkas!!" Hra byla rychlá, jezdilo se nahoru a dolu, naší obraně se dařilo soupeře neustále vykrývat až na malé zaváhání, kterého Blaci využili a zvýšili rozdíl na 5:3. Ketkas se nevzdal a po několika vytvořených šancích  se mně podařio nejprve nastřelit  břevno a za nedlouho trefit odražený puk přímo k tyčce Blackům, snižuji na 5:4. V tu chvíli ochozy jásaly a fanynkám stoupl krevní tlak na 220/120.Ve snaze vyrovnat Jarin předvedl  kousek, který by mu záviděl ii samotný car krasobruslařského sportu Pluščenko. Dovolil jsem si ho nazvat: Haló  padám, nepadám, padám, ne, nepadám, a nakonec padám s piruetou a střílím, zkráceně "Padající Haló" .V 74 minutě nám soupeř zasadil smrtelnou ránu, na kterou jsme už nedokázali odpovědět, a zvítězil tedy  6:4.

Závěrem bych chtěl poznamenat, že Pařík dnes zlomil 2 hokejky a střelil 2 góly, takže kdyby měl s sebou ještě 2 kousky, mohli jsme remízovat. Takže z toho plyne, že dnešní prohra je, jak sami vidíte, na něm :-)

Hokeji zdar!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

stáří

(Sid, 20. 11. 2008 20:20)

Hele mlaďochu, tebe vobehraju i při vycházce z domova důchodců s násadou vod koštěte :-) Co ta vesta, klesla už konečně její cena ? Ať ji stačím do pondělí 3x vydezinfikovat

Stáří

(Radis, 20. 11. 2008 20:16)

Ty se cítíš být už starej ?hm ,aby jsme začali hledat náhradu i za tebe:-)Tu vestu jsi chtěl na co teda ? Aby ti nebyla v zima :-)

re Radis

(Sid, 20. 11. 2008 20:10)

Hele ty pujdeš prvně na výchovné školení, kterak mít úctu ke starším spoluobčanům :-))

Pálenka???

(Radis, 20. 11. 2008 20:00)

Bude pálenka? Můžu také dojít na školení nebo jak jsi to pojmenoval?

Obrana

(Sid, 19. 11. 2008 21:16)

Na obranu se můžeš zaměřit až příště, protože tentokrát hrála dobře :-) Kdyby totiž Bazén za stavu 3:4 trefil prázdnou branku a srovnal ( místo toho jen otřel puk o horní tyčku), tak to mohlo bejt lepčí. Holt tím, že odešli zbejšáci je to poznat a musíme se s tím poprat. Ještě nutno dodat, že jsem Paře konečně naučil bruslit :-)), teď ho ještě musím naučit proměňovat ty samostatný nájezdy, do kterých dostává milimetrový nahrávky. Do hospůdky vezmi Paři nějakou dobrou pálenku - bude první lekce :-))