Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ketkas - Black Line 3 : 8

6. 1. 2009

Tak jsem dostal příkaz napsat komentář, no pěkně děkuju, proč zrovna já, teď abych se jen chválil

Takže nejemotivnější zápas poslední doby a to musím sahat hodně do minulosti. My si myslíme, že díky Blekům, oni určitě, že díky nám. No nic překvapujícího pod sluncem.

Od začátku bylo jasné, že to bude hodně těžkej zápas, protože Bleci přijeli se všemi posilami, snad v nejlepší sestavě. Ale drželi jsem se statečně a hrál se dobrej hokej. V prvním útoku byla  zřejmá absence Črámka, kterej přece jen dokáže puk podržet (občas až moc dlouho), ale tentokrát bez něho byli oba snipeři Haloo a Bazén jak bludní holanďani. Ori sice bojoval jak lev, ale na první lajně bylo zkrátka znát, že se hledají. Musím ale Oriho hrozně pochválit. Nebudete věřit, on dostal rozum . Ač to bylo trošku vyhecovaný, hrál úplně v klidu a příjemně mě překvapil. Máš u mě pivo. 

Bleci se dostali do vedení 0:2, ale byl to dobrej boj a po pěkné (tuším Lahváčkově nebo Zbyňově nahrávce od zadního mantinelu Brkóš napřáhl a puk si našel místo ve vinglu. I my jsme měli hromadu šancí, především druhá lajna, ovšem byli i takoví, kteří netrefili prázdnou kasu ze dvou metrů. Nebudu jmenovat, že Pižmo . Potěšitelné ale bylo, že jsme si vypracovali pěknou řádku kombinací a vyložených šancí. Jenže my nedávali, Bleci jo a utekli nám na 1:4. Jedna branka nás děsně nasrala, protože rozhodčí pískl, ještě v dřív než puk zasunul jeden z bleků do sítě a navíc stál celou dobu v brankovišti a šermovalo se hokejkama kolem Cipíska, jenž měl puk někde pod sebou. No stalo se. Dvěma brankama jak přes kopírák jsme se ale dotáhli na 3:4, obě dal zase brkóš, ale dostal takové přihrávky, že se jen bál, že netrefí odkrytou branku. Nejhorší je, že měl ještě dvě hodně dobrý příležitosti, kdy střílel mezi kruhama, ale trefil jen gólmana do ramene a těsně vedle. V další šanci mu zase puk přeletěl těsně přes horní tyčku. Obá Mohelskovic se taky dostali do několika šancí, ale ..... nepadlo to tam. Někdy v této době se jeden z bleků hrozně čertil, že jsem mu zblokoval hokejku a sebral puk, ale takových zákroků hokejkou za hokejku je tam milión. No jemu se to hrozně nelíbilo. Vkradla se tam nervozita, rozhodčíme se taky pár písknutí nepodařilo, většinou v náš neprospěch, ale zaplať pánbůh, že tam je, vůbec mu to nezávidím. Pižma byl zbourán krosčekem hokejkou přes ledviny u mantinelu ... no mohlo to bejt klidnější. Vyrovnávací branku se nám vstřelit nepodařilo a bleci opět utekli. Sice jsme bojovali, ale bylo cítit, že už to nedotáhnem a skóre v posledních 10 minutách narostlo. Těsně před koncem si Brkóš kryl u mantinelu puk a motal tam několikrát puk tam a zpátky, což jeden z bleků nějak neunesl, že se nemohl dostat k puku. Přirovnal bych to k zápasu na jednom MS, kdy Kanaďan Ryan Smith osekával před naší brankou obránce Fishera jak dřevorubec. No Brkóš si taky mohl nechat emoce na jindy.

Musíme přiznat, že zkrátka na takovou sestavu bleků nemáme. Hodinu jsme jim ale vzdorovali a zápas byl otevřenej. Oba noví obránci jsou ale na úplně jiné úrovni a jsou s pukem schopni sami projet hřiště. Ale jdem se tam hlavně propotit a pomlet, proto jsou ty emoce úplně zbytečný.

Tak příště to bude snad klidnější a už bysme mohli zase jednou vyhrát  . Ale vypadá to, že bude problém na příští zápas sehnat vůbec hráče, bo nás má hromada šichtu.

Především sportu zdar  ---   ČERTÍCI

A příště pohoda, klídek, leháro

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re buzzi

(Sid, 7. 1. 2009 7:33)

Na pochvalu s..u, stačí že mi koupíš nějakej škopek :-) No a pak Tě třeba taky jednou pochválím, ale bude těžký vybrat nějakej tvůj světlej moment, třeba .....třeba, že poctivě na každej hokej nosíš puky :-)

Nádhera

(Bazzi, 6. 1. 2009 21:39)

Hodně pěkný komentář,musím brka pochválit i když to od Sudičáka moc nebere :-)nějaký ty pochvaly.Přesně tak ,jedem se zapotit a ne se handrkovat ,kdyby každej měl hned oplácet co dělá druhý to by jsme nic jiného nedělali.Minule mě dvakrát podrazil stejnej hráč, když se mě konečně něco povedlo ,a nejel jsem ho osekat jak Smith.Blaci jsou na tom herně lépé ,ale úplně zadarmo jim to taky nenecháme,šance máme jen je více proměňovat ,však ono se jednou ucho utrhne a třeba zase jednou vyhrajem:-)

xxx

(pižma, 6. 1. 2009 13:12)

a pak že nic nevypotíš - taká slohovka. :) Jezdime si tam zahrát, snad u toho zůstane, to že jsou na tom čerňoši líp je jasný.....No tak zase někdy