Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ketkas-HC Black line 5:10

27. 1. 2009

Nazdar fandi,

no snad ještě nějaký máme po těch všech nezdařených zápasech.Dnešní zápas začal velice dobře každý se snažil pokřtít svůj nový dres vítězstvím ,ale to se dařilo jen pár minut a to tříbrankovém vedením .Zápas byl velice pěkně rozehraný, jenže soupeř využil naší nepřesné hry a lajdáckého přístupu ke všem soupeřovým hráčům a brzy dohnal své gólové manko a rovnou se dostal i do vedení .Nebudu tento zápas více  rozebírat podrobně ,stav skončil 5:10 což není po minulém výhře žádná sláva .Po rozboru hry jsme se shodli na několika chybách ,které se pořád opakují .Nebudu je zde uvádět chtěl bych ,aby každý z vás přispěl k tvorbě tohoto komentáře a uvedl svůj tip na zlepšení hry .Doufám ,že do víkendu zde bude min. dvanáct komentářů a ne že si to jen přečtete a nic.Zaduméte, třeba najdete recept jak je opět rozmáznout.Je to asi čtyři nebo kolik týdnů jsem nějaké ty chyby uvedl to jen pro info.,ale můžem vymyslet něco nového na blekouše.Jsou to přeci Béčka a budou to mít i na dresechJJ

  Jen bych chtěl připomenout ,že se jdem pobavit hokejem a ne rozhádat hokejem a když se nedaří dnes tak to půjde třeba příště nebo někdy jindy.

 

Konečně zde  bude co číst ,zatím si tady každéj den čtu ty svoje bláboly a  to mě už neba .

 

Hokeji nazdar

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

akce blesk

(dudllik, 31. 1. 2009 12:06)

akce blesk je............dobrá akce. :-)

akce blesk

(jaryn, 30. 1. 2009 18:54)

Hoši na vše špatny zapomenem,v pondělí naně vlítnem a rosekáme je na takový sračky že tam ta rolba bude jezdit tahem do dalšího pondělí.

---

(Sid, 28. 1. 2009 10:11)

Lepší sice jsou, mají tam na to hráče, ale porazit se dají. Obzvlášť, když 3:0 vedeme. Minule jsme otočili z 1:3. Prohrát můžu, to mi proti jejich plný sestavě vůbec nevadí, ale sere mě, když z toho hokeje nemám dobrej pocit. A tentokrát to stálo za ....

hodnocení.........

(orca, 27. 1. 2009 19:49)

Já si maslím,že nějaký velký chyby neděláme a já osobně a sportovně musím uznat,že sou Bleci prostě lepší.A když se nám podaří vyhrát jako minule o to víc mě to těší.Aby sme vyhrali,musíme makat tak jak včera prvních 20 minut.Zdar.

!!!!!!!!!!!!!

(dudllik, 27. 1. 2009 10:38)

Zdarec,kdyby někdo hledal ty napsaný nedostatky tak jsou v komentáři jak jsme prohráli 1:4. Jenom bych tam přidal že žádné černé nesmí být před našim golmanem sám a clonit mu. Můj názor je ten, že pokud si aspoň tyto nedostatky neuvědomíme při zápase tak nemůžeme počítat s výhrou.