Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hc Ketkas-Hc Black Line 2:12

11. 3. 2009

Hokejisti nazdar

Pondělní zápas nedopadl nic moc .Téměř stejná sestava jako minule ,ale herní projev byl o dost slabší.Hc Ketkas sice chtěl vrátit Bleků porážku v premiérových dresech, jenže Bleci byli po vítězství jak diví a oplaty nedopustili.Prohra byla vysoká 2:12 .

Zhodnocení sezóny -jako správný manažer :-), jsem byl u každého utkání a myslím si ,že letošní sezóna byla vyvedená, bohužel dopadla lépe pro Bleky ,ale bylo dost pěkných zápasů, ze kterých jsme měli pěkný pocit , některé  jsme i vyhráli a hlavně co je nejdůležitejší jsme se všichni pěkně zapotili a neseděli furt jen u ty tv bedny se škopkem.

HC Ketkas výhry -6

Black Line výhry  -15

Remiza              - 3

Nejlepší střelec HC Ketkas - pan Brko      -18 branek

Příští hokejový rok bude změna ,budou asi tři ledy týdně a budou hrát čtyři teamy  .Domlouvali jsme se, že se budem snažit, aby jsme byli na stejné amatérské úrovni.Nemá cenu jet na stadion, honit se za někým kdo hrával závodně a chce se  vytáhnout před ,,rybnikářama'' ,ale jet si zahrát normální hokej.Vše se ještě doladí během léta, pokud někoho něco napadne ohledně náší super ligy, může to hodit na stránky.

Ukončení sezóny- bude někdy v květnu, aby jsme si mohli zabékat venku ,ale to dám ještě všem vědět.Doufám, že nejlepší střelec něco pustí teamu, nějaký třeba soudek nebo tak nějak.

Hokeji na podzim  nazdar

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hnisa-n

(manažer, 20. 3. 2009 21:29)

Jo jo umijó ,akorát to tvoje se jim nějak vymklo z ruk .No asi to dělali z nějakech zbytků co se kde našlo.

:-)))))

(Sid, 19. 3. 2009 7:05)

No trochu to jelo, no.....po větru :-))))) a z kopca...ani přivázat jsem se nestihl, což jsem asi měl :-)))))....holt Ti šikmovocí umijóóó

nevím,nevím

(Manažer, 18. 3. 2009 20:41)

Čoveče říkáš, že to Subo sotva jelo, ale druhej den bylo u Ošťádalů asi velký prádlo či co,na šňůře za bárákem vysely Brkoušovi trenažéry.Ono se pak špatně věnuje jízdě, když má někdo z toho fofru plný kaťata .

ad Subo

(Sid, 18. 3. 2009 8:10)

Já ti dám štěstí :-))) Měls strach dat góla abys neplatil za premiérovýho fíka:-))) Ale manažér správně rozhodl, kdo nedal banána, musí něco pustit.Vercajk ještě neschovávej, v Rosicích ho asi ještě v dubnu jednou provětráme. Ty závody do vrchu si radši rozmysli, nejelo to ani z kopca vod kabin do dědiny :-))))Ještě, že je to "japonec"
Zdarec

Poděkování

(Subo, 18. 3. 2009 7:52)

Nazdar všichni, jsem moc rád že jsem se s vámi mohl zúčastnit hokejových utkání sezóny 08/09 i když jsem nastoupil později. Bylo to moc prima a těším se na sezónu další. Myslím že "silnější" soupeř je pro nás přínosem a určitě nás to posunulo dopředu, jen chybělo trošku štěstí při zakončování našich akcí...
Co se týče počtu ledů myslím že opravdu 2krát týdně je maximum co si může většina z nás dovolit, čas byl naprosto optimální 18:00. Pondělí a čtvrtek v tuto dobu by byl geniální.
Takže díky celému týmu za krásný nejen sportovní zážitek a vím že to nebudu mít zadarmo... :-) Neměl jsem to štěstí zakončovat...

Subo

Jary neboj

(Manažer, 15. 3. 2009 21:40)

Na led by jsme se dostali, buď jednou týdně a nebo druhý týden dvakrát, víckrát ne, to by bylo moc třikrát. Uvidíme jak to bude s ledem

3x led

(jaryn, 15. 3. 2009 20:15)

naznar ,budem muset probrat tu příští sezonu řikám za sebe že 3x tydně to u mě nehrozi tak čao

100?

(manažer, 15. 3. 2009 16:18)

Že se tady o bečku hlásí ti, co se jim nemůže poštěstit střelit ani stej gól a ani nemůžou vyhrát střeleckou ligu .Brko! navrhuji - koupíme každej soudek a vyžerem to spolu u tebe v garáži a hotovo .Jinak dělám u chudé firmy, ale třeba i něco pustím.

ten jo ?????

(Sid, 14. 3. 2009 21:18)

Z toho vyrazíš tak leda duši :-))))

100

(dudllik, 14. 3. 2009 19:58)

nechci nic říkat, ale něco by měl pustit hlavně ten kdo dal 100. góóól :-)