Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ketkas-Black Line 2:11

22. 2. 2009

Hokeji nazdar

dnes musím všechny hráče HC Ketkas pochválit ,odvedli nejlepší  výkon v sezóně a nedali Blekům žádnou šanci a převálcovali jsme je vysoko  :  . Hra byla rychlá ,už od úvodního buly asi ve třetí minutě po krásném průjezdu Halloa soupeřovým obranným pásmem a pěknou přihravkou Bazzimu ten poslal puk na Michaella ,který strestal soupeřovu chybu krásným banánem. 1:0. Hra pokračovala Bleci se snažili útočit jenže zapoměli na zadní vrátka a střídající Brko zvedá náskok na 2:0.Jakoby se Ketkas poučil z dřívějších zápasů a po vedení 2:0 gól nedostal ,ale naopat gól vstřelil krásnou ránou ala Doktor 3:0

 

 Byl to krásný zápas a o to lepší ,že HC Ketkas opět ukázal, že  ještě umí vyhrávat :-)

Ps: Zbytek dopíšu v pondělí ,z časových důvodů,doufám že to nebudu muset moc předělávat.

 A ku.., jsem měl špatně otočený kalendář,už mám březen:-), proto posílám omluvu všem co počítali s výhrou . No ona výhra sama nepříjde, musíme tomu taky trochu pomoct a trochu ,hodně moc, se zapotit.Já teda osobně jsem jí nepomohl vůbec a teamu se ,opět po půl hoďce hry , také přestalo dařit .Nebudu to nějak rozmazávat zbytečně ,prostě to nešlo,  nějaké šance byly ,mohly se i promněnit ,ale bohužel nic moc tam nepadlo .Byla to mizerie nejmizernější.Jediná akce co nás při zápasu zvedla z lavičky byla, jak Cipísek prdl hokejku za manťák ,málem teda zmrzačil našeho jediného sponzora aopustil bránu se slovy ,co  se tu ani nehodí  psát , odcházel na střídačku.Chudák v tom rozčílení zapomněl ,že nemáme brankařskou dvojku ,aby jsme ho vystřídali.Nakonec jsme ho ale přemluvili ,aby to s náma ješte zkusil.

Ještě bych chtěl poprosit hráče co nechodí pravidelně, ať příště brnknou mně nebo Haloovi nebo napíší na netu svojí případnou účast a domluví se s náma, potom nebude docházet ke zbytečným zmatkům na střídačce při nevycházejícím počtu.Pravidelných hráčů je nyní hodně ,ale počet nemusí vycházet i tak ,proto když se domluvíme,  budou spokojeni pravidelní hráči i ti příležitostní.Letos to ještě nějak doklepem ,ale příští sezonu, jelikož bude víc zápasů ,nás nějaký docházkový systém nemine. 

Tak si dejte voraz ,ať jste všichni na příště fit .

 Hokeji nazdar

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Štěpa pro Sida, 24. 2. 2009 16:34)

:-)tak to jo potom:-))

report

(Sid, 24. 2. 2009 10:51)

Štěpo, neměj mu to za zlý, napsaný to má dobře, akorát spletl datum, ...no to se stane :-))

pro dudllika

(krtek, 23. 2. 2009 16:08)

dostal sem lopató proto nejdu...

!!!!

(Štěpa pro manažera, 23. 2. 2009 15:59)

:-)))no to jsi mě dostal,psát komentáře ještě než se to odehraje,fakt mazec:-))Jo a když jsi takovej jasnovědec,tak nevíš náhodou výsledky jinejch utkání???Rád bych si na něco vsadil:-))

pro krtka

(dudllik, 23. 2. 2009 14:35)

Buď rád že najdeš, ještě bys dostal lopató :-)

*x@!D6"

(krtek , 22. 2. 2009 15:27)

Sci-fi...
Jen mě sere že tam zejtra nebudu...
Takovej výsledek vám přeju jen si na něho budete muset počkat do příští sezony.