Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ketkas-Black Line 5:7

10. 2. 2009

 Nazdar fandi HC Ketkas

dnešní zápas začal velice dobře, hned po úvodním buly asi v desáté vteřině zasadil Blekoušům střelu mezi tyče Michaelo, ten který v kabině chtěl utéct prvnímu útoku do obrany, protože se mu  prej nedaří . Poslali jsme ho s Halooem do řiti a ten gól byl znamení, že tam patří a hotovo. Ještě mohl zavěsit několikrát ,ale scházelo trochu toho štěstí ,no snad příště zvedne prvnímu útoku produktivitu .Blekouši také dlouho nečekali ,srovnali brzy na 1:1.Pak jsme se několikrát přetahovali o skóre ,až  Bleci využili pár chyb v Ketkasu a dostali se do vedení 4:7 .Ketkas měl spoustu šancí ,jenže se buď nepodařilo přesně zakončit nebo gólman Bleků stál na místě kde neměl co dělat a všechny puky polapil .Nám se už jen podařilo snížit na 5:7 .Bohužel  jen snížit, myslím si že dnes jsme mohli pomýšlet na lepší výsledek , než jak to dopadlo.Dnešní zápas nerozhodl jen jeden střelec branek jako to bylo nedávno ,kdy Brko nastřílel hned několik banánů za zápas .Podařilo se vstřelit branku  hned pěti hráčům ,což je důkazem, že jsme nebyli  závislí jen na jednotlivcích ,ale hrajem jako team a jsme schopni i občas skórovat každý.Ještě když se nám podaří  omezit ty nešťastné chyby ,které nám rozhodují zápasy tak to bude supr.

 Z dnešního zápasu jsme měli všichni dobrý pocit z dobře odehrané hry ,nebylo moc zbytečně ztracených puků ,byly i nějaké dobré přihrávky  i pěkné akce ,škoda jen toho výsledku .

 Z pohledu fandy HC Ketkas se dobře dívalo samozřejmě na mě že,ale i na Dudllika ten měl několik pěkných obranných zákroků, jimiž zmařil soupeři dát téměř jistý gól.

  No třeba vyhrajeme konečně příště a budu muset chválit všechny hvězdy zápasu.

 

Hokeji nazdar

 

Ps: příští rok možná bude změna ,budou hrát čtyři teamy .Mohlo by to být zajímavé. Hrálo by se dvakrát týdně ,ale je to zatím návrh, vše se ještě uvidí .Můžete zde napsat svoje názory,aby bylo vidět kolik lidí má nebo nemá o tuto Mikro Ligu zájem.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dnes nemůžu

(Dóbek, 16. 2. 2009 12:59)

Omlovám se, ale dnes nepřijedu, skolila mě chřipka. Doufám, že vyhrajete a tím se zjistí, kde byla chyba. Zatím čau

3 mužstva

(Sid, 12. 2. 2009 11:04)

Mě osobně by možná vyhovovaly 3 mančafty víc než 4. Jeden týden hrát 2x, další jednou. Při 4 mužstvech se na ten led fakt můžeš dostat skoro 1 za 14 dní.Jediný negativum vidím v tom, aby se z toho nestalo honění za výsledkama a některý mužstva nechtěly vyhrávat za cenu posilování. To by nemělo smysl, dotáhnout 2-3 hokejisty, který to tam nasypou a v hospodě s vypjatou hrudí slavit vítězství. To bych se na to radši vys..., my starší se chceme taky sklouznout :-))

!!!

(dudllik, 11. 2. 2009 10:30)

Nemužu si nechat chválu jen pro sebe,v zadu si pěkně mákli všichni jak Doktor tak Subo tak i Orcca, které dostal puk do útočného pásma tím že přelstil soupeře překrásnou piruetou :-) diváci by tleskali.

pro krtka

(manažer, 10. 2. 2009 20:23)

No chobotnice :-) ta Vám dává zabrat ,ale i obrna už se stmeluje .Hele Krtku ony by stačily jen tři teamy jednou by se hrálo dvakrát za týden a jednou jen jednou týdně. Ve čtyřech by vycházelo ,že by jsi hrál třeba sobotu a hned v pondělí a pak až za 13dní a v druhém případě za 10dní což je na prd při dvou ledech týdně.To by musely být min.tři ledy týdně ,ale sám víš jak je to se směnařama.Tak to ještě musíme promyslet.

!!!

(krtek, 10. 2. 2009 16:36)


Zdravím všechny válečníky z klanu KETKAS.
Předem chci pochválit včerejší opravdu kvalitní výkon…
Obzvláště CIPISKA… po včerejším výkonu po něm budeme požadovat test DNA ( je zde jisté podezření že je zkřížený s chobotnicí.)¨
No ta příští sezona je teprve v plínkách, no spíš je to jen ligové embrio, ale jedná se o soutěž 4 týmů zhruba stejné výkonnosti jako je Blackline nebo Ketkas. Dalším z uvažovaných účastníků je Klíma.. někteří z Ketkas si už s nima zahráli minulou sezonu v Rosicích a Michaelo je pravidelným hráčem…4tý soupeř zatím není znám.
Nevím jestli se bude hrát 2x týdně a v jaké dny, to se ještě dořeší, ale sem potěšen že ketkas do toho půjde…
No když to neklapne tak to zůstane při starém.
Tak sportu zdar a hokeji zvlášť.