Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ketkas-Black Line 3:4

3. 3. 2009

Nazdar borci

včerejší zápas byl velice pěkný jak na pohled tak i skóre nedopadlo špatně 3:4 ,to už vypadá jako hokej oproti minulému týdnu, kdy jsme zahráli basket.Hokej byl rychlý celé utkání .Skóre jako obvykle jsme otevřeli my ,po gólu Michaela ,který nebyl právem uznán ,zakročil Brkouš a Ketkas vedl  1:0.Jelikož pan Brko vyhlásil, kdo dá stý gól platí soudek  ,se nikomu nechtělo ani na bránu vystřelit ,musel jsem zakročit a podstrčený puk od Haloa ,ten se taky bál vystřelit,jsem zvýšil taháčkem nad lapačku na 2:0.V tom okamžiku se velice nesportovně zachoval Black Krtek ,který dojel  k nic tušící střídačce a začal povykovat -jé to bude bečka ,kdy ,kde atd.To si myslím, že měl včas zakročit rozhodčí a milého Krtka vyprat z ledu do konce utkání a basta.Dem sportovat a ne chlastat pivisko ,že?HC Black ,jak je to už tradicí opět vyrovnal hned i zvýšil na 2:3. HC Ketkas se ale podařilo premiérovým lišáckým dloubákem Jardy Skoka srovnat na 3:3.Ono nic jiného mu  taky nezbývalo ,bylo ješte  vyhlášeno, kdo nedá gól platí suda ,už zbývá jen Subo,asi se nevleze příště do sestavy :-)- něco musíme přeci pít na zakončení.  HC Black opět zabojoval a dal svoji vítěznou branku .Ketkas měl několik samostatných nájezdů a šancí ,ale gól se nepodařilo vstřelit. Hvězdou zápasu bych vyhlásil Orccu ,zachytal jak starej gólman .I Cipísek se bojí ,aby ho nevytlačil do obrany.Včera nám pomohly i posily z farmy , je vidět že se kluci v Lize neflákali a něčemu se i přiučili.

Myslím si že včera to byl náš zápas ,i soupeř to přiznal ,ale výsledek je rozhodující.Musíme ten beton jěště trošičku přitvrdit .Přístě je poslední zápas a jak už to tak bývá ,vítěz bere všechno ,tak naberte sil ,ať ty Blekoty konečně převálcujem. 

 Hokeji nazdar

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

?????

(Štěpa, 6. 3. 2009 9:15)

Aby jste se nedivily:-))Klidně vyměním svoje goly za patnáctou výhru:-))

????

(manažer, 5. 3. 2009 20:15)

Jo jsi jediný co nestřelil góla, to víme jistě
Hele ty chytaču ,jsi chytl i něco jinýho jak puk,že tě to tak vzalo?Proto se nesprchuju:-))))).
Tak, Tak Štěpa nedal a letos už ani nedá :-(.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

(orcca, 5. 3. 2009 18:56)

Tebe dycky bratranku.Šak v sobotu pokecáme i kořalenka bude.Nejak mě to chytání vzalo a docela i baví a hlavně mě nedal gola Štěpa.....

Bečka

(Subo, 5. 3. 2009 18:01)

no to jste to pěkně vymysleli s tou bečkou... tak že v pondělí nemusím chodit? ;-) Budu to muset v pondělí pořešit... ale jak výše uvedeno, něco se pít musí... No každopádně se na závěr sezóny těším. Jinak minulý zápas byl super, myslím že si všichni pěkně zahráli a atmosféra byla přátelská.

PS: to jsem opravdu jediný kdo nedal góla?

golman

(Sid, 5. 3. 2009 17:54)

Ori nes.. :-))Kde se ta vážnost v Tobě bere ???? Já taky dal vonehdá 3 banány a zápas sem projel já, protože jsem nedal čtvrtýho :-))Ale já Ti to vodpustím, když mě pozveš na kořalenku :-))

Remíza???

(manažer, 5. 3. 2009 15:50)

To je málo

!!!!!

(Štěpa, 5. 3. 2009 10:11)

Orcca chytal výborně,smekám.Já bych tam nevlezl. Minimálně remízu jste si zasloužily.

2.3.09

(Krtek, 4. 3. 2009 9:54)

Zdravím a pozdravuji…
Dovolím si nesouhlasit s tvrzením velice pěkného utkaní…
Možná z vaší strany.. docela jste zahráli a minimálně remízu jste si zasloužili…
Jinak vaše brankářská dvojka se činila a docela dost toho pochytal…(nevím co se nelíbilo vašemu muži s písmenem C na hrudi? Jen ať si to zkusí! Na to že se tam ORCCA postaví jednou nebo dvakrát za sezonu chytal VÝBORNĚ! Kdo tam nestál tak to nedocení.) jo ještě vyrovnávací na 3:3 tak to provedl parádně a chladnokrevně…
Tak v pondělí zahrajte stehně kvalitně ať se trochu zpotíme...

vlastenec??????????

(orcca, 3. 3. 2009 21:24)

Musím vzít včerejší prohru na sebe.Jak říkal pan kapitán,motám se tam dost zbytečně,ale místo toho někomu říct,že chytá p.ˇu,by hom měl radši povzbudit.Nebo si tam mohl stoupnout sám,dost mě nasral.