Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hc Ketkas-Black Line 3:4-10:5=4:4

31. 12. 2008

Nazdar fandi

tento výsledek je zmatený proto, že se soupeři zranila v 50. minutě brankařská jednička a team neměl na střidačce svoji dvojku, pokračovala hra za stavu 3:4 bez gólmana,to se ovšem znatelně  promítlo do velmi , velmi skvěle rozjetého utkání . Soupeře se nám podořilo porazit 10:5.Naši hráči si vylepšili statistiku střelených golů .Hned kat Brko si ji vylepšil 4x, vypadá to,  že mu jeho střelka konečně padla do ruky,nebo poslechl své spoluhráče a mířil na hlavní východ haly.Píďa ten také a hned 2x asi mu hostování na farmě  prospělo . I sváteční gólař Dudllik si tam jednoho picl ,Žán také jednoho.Po domluvě se soupeřem jsme se dohodli ,že tento zápas povedem  jako remízu -je to náš pozdní vánoční dárek Bleckům a hlavně gólmanovi .

 Dnes bylo vidět ,že včerejší sranda mač pomohl teamu zvednout sebevědomí i lepší sehranost . Náš útok Haloo-Michaelo-Bazzi se dostával do mnohem vic šancí než v minulích zápasech a dali jsme i několik gólů .Popravčí četa z druhého útoku byla také velmi dobrá.Subo také natankovalo o nějakej ten oktan víc.Asi se budem muset jezdit častěji sklouznout v neděli na zimák, nebo nám třeba zamrzne nějaká ta louže.

Hc Ketkas a Fandům  - moc se na silvestra neopijte a hodně pěkných hokejových zážitku ,zdraví a  štěstí v příštím roce 2009.

Hokejkám nazdar

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář