Jdi na obsah Jdi na menu

Ketkas -Black Line 3:5

10. 11. 2008

On-line

5.minuta rychlý nájezd Novase ,přes dotírající obránce soupeře, končí úvoním gólem 1:0

17.Dědek dostává hokejkou do přilby ,to otřáslo nejen jeho samotným ,ale celým týmem

18. Soupeř vypíchl puk našemu obránci a  otřesený Ketkas dostává branku z rychlého nájezdu 1:1

25.Črámek padá k ledu i se soupeřovým obráncem

33.Cipa se snaží stáhnout betony co může ,bohužel marně ,Brko mu kotouč tečoval tak šikovně ,že si skulinku do brány přece jen našel 1:2

41.Snaha uzavření soupeře v jeho třetině a snaze vyrovnat stav,soupeř využívá chyby v rozehrávce a z přečíslení   2 na 1 sřílí gól 1:3

43. Brko si stěžuje na spoluhráče v útoku ,že jsou na něj moc rychlí

44.Martin sráží soupeře k zemi

45.Michal Črámek se rozjíždí v soupeřově třetině s pukem ,obhodil si obránce,a s troškou štestí puk končí za zády gólmana Blacku  2:3

46.Cipísek vychytává samostaný nájezd soupeře ,střídačka ho rachotem chválí

48.Ze zmatku před Ketkas bránou střílí soupeř,nic nevidícímu Cipískovi,přes několik hráčů druhé housle 2:4

53.Novas si bere puk a po průjezdu třetinou soupeře, jako tank ,střílí potřebný kontaktní gól 3:4

55.Haló  se v zápalu hry snaží rukou zlikvidovat soupeřovu bránu, ale konstrukce brány  vydržela

57.Snaha o vyrovnání Ketkasu končí po rychlém přečíslení 2 na 1a pěkné kombinaci Blacku zakončenou gólem na 3:5

60.Konec utkaní 3:5

Dnešní utkání se nevydařilo ,snad přístě se budeme vyvarovat chybám a soupeře opět převálcujeme.:-)Příští utkaní se koná 17.11.2008 ve Velké Bíteši v18.00, to bude státní svátek ,tak pevně věříme že nás přijdou podpořit fandové a fandy Hc Ketkas .