Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ketkas - HC Blackline 5:4

20. 1. 2009

Nazdar fandi HC Ketkas,

dnes jste udělali velkou chybu ,že jste se nepřišli podívat na náš letošní premiérový vítězný mač.Ani nevím kde nejdříve začít .Dnes se nás konečně sešlo deset a s brankářskou jedničkou Cipískem! Zápas začal opět v rychlém tempu ,více jak dvacet minut se hrálo bez branek až do té doby co  Bleci otevřeli skóre a dostali se do vedení 0:1 . Ketkasu se ovšem asi po deseti minutách podařilo srovnat Jendou ,který opustil post obránce a šel do útoku ,nejprve si to prubl gólmana jedním útokem,ten mu sice nevyšel ,ale druhý udělal velmi pěkně a dal svůj první gól za HC Ketkas. Jenda měl na kontě teprve jeden vlastenec ,tímto gólem smázl své manko a je na nule .Zápas pokračoval šancemi na obou stranách,ale Bleckům se vydařily dvě akce o něco lépe a proto se dostali do vedení  1:3.Při třetím gólu se Cipísek nas..tak že nám málem zlikvidoval hokejkou naši novou posilu z Popovic,vše dopadlo dobře přežila i posila i hokejka .To ovšem neměli dělat ,podráždili Hattrickového  Brka natolik ,že nechal promluvit svoji šikovnou střelku  a hned dvakrát zasadil Blekům ránu mezi tyče ,srovnal na 3:3.Bleci ještě jednou promluvili a podařilo se jim ještě jednou skórovat a zvýšit na 3:4.To bylo asi deset minut před koncem ,pak ale naskočil na led náš první útok ,po chytré a přesné přihrávce Halóa jsem konečně po delší době pleskl puk Blekoušům do sítě.4:4.Jenže zápas ještě neskončil ,do konce scházelo pět minut a Brkovi se nedostávalo jednoho gólu do jeho tricku proto zabral a rupl vítězný gól Hurá Hurá.Těch konečných pět minut ,bylo dost drsných nikdo nechtěl udělat chybu Bleci tlačili co mohli ,ale patnáctka jim na hodinách klapla a spadla klec.  Byl to pěkný zápas a o to pěknější, že jsme po deseti utkáních opět ukázali Blekům, že ještě umíme vyhrávat .Nebudu chválit nikoho zvlášť myslím si ,že hokej je teamová hra a jako team jsme zahráli dobře.

 

Hokeji nazdar

Něco pro Blecky-třeba, někdy zase možná vyhrajete :-)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Krtka

(Bazzi, 21. 1. 2009 13:14)

krtku ,krtku leden není říjen a to ještě nevíš co Vás čeká v únoru:-).

Série

(Sid, 20. 1. 2009 20:23)

Každá série jednou končí a bylo načase,aby skončila ta naše smolná. Když teď nepotáhnem vítěznou nevadí, ale už nás to s.... :-)) O to víc těší, že byli Bleci v plný sestavě

Žádná serie nebude!!!

(KRTEK, 20. 1. 2009 14:51)

Leden není Říjen...

Cipa

(Sid, 20. 1. 2009 12:31)

Jinak včera měl Cipa vítěznej den, v Náměšti si zopáknul Bíteš...gratulation

Votočíme to :-))

(Sid, 20. 1. 2009 11:50)

Když si dal Cipísek šikovnej góóól na 1:3 a málem přehodil lapačku s vyrážečkou až do hlediště, zajel jsem za ním, posbíral mu věci a říkám - "Ser na to, zaberem a votočíme to".....no tak jsme to museli votočit.....A vo tom to je :-))))