Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC KETKAS - BLACKLINE 4 : 5

3. 2. 2009

K dalšímu zápasu jsme dorazili snad v nejvyšším počtu a s odhodláním je pořádně rozsekat  - no jako vždycky. Taky jsme se do nich hnedka zakousli a po připhrávce  z rohu otevřel Dlabáček skóre, když přehodil jejich klečícího gólmana. Bleckům se ale podařilo po 10 minutách srovnat a po půl hodině zápasu byla pořád hubená remíza 1:1. Sice měli nad náma mírnou převahu, ale Cipa čaroval a i naše útoky jim pěkně zatápěly. Blekům se podařilo během jedinýho střídání vstřelit dva slepence a Jendův útok odcházel nasraně z ledu, protože jsme se prakticky nedostali k puku a ještě nám utekli na 1:3. Snížit se podařilo, když Haloo vyrazil puk gólmanovi, kterej ho měl před hokejkou a nestihl ho přikrýt lapačkou a Pavel si z obrany na odraženej puk najel a ten doplachtil do odkryté branky. Dostávali jsme se do častých přečíslení a přišlo osudné nedáš dostaneš. Brkóš prostrčil puk mezi nohama obránce na Jendu, kterej se již po několikáté ocitl sám před gólmanem, jenže ouha, gól nepadl a z rychlého protiútoku jsme inkasovali na 2:4. Do konce zbývala pořád dostatečná doba a když Haloo snížil nechytatelnou střelou pod víko až vyletěla gólmanovi flaška (teda von chtěl, ale ňák mu to nesedlo a puk prosvištěl po zemi u tyčky). Všichni jsme hned Jaryna chválili, jak perfektně využil zaváhání gólmana, kterej nechal u tyčky cca 20 cm volnej prostor a Jaryn se přesně trefil. No důležitej je hlavně náš kontaktní gól. Co se gólmanovi nepovedlo tady, vynahradil si na Brkóšovi, když mu lapačkou vytáhl střelu tentokrát krásně mířící do vinglu – musím ho pochválit potvoru (toho gólmana samozřejmě). 10 minut před závěrem se nám podařilo vyrovnat, když i já jsem se dočkal nahrávky od Jendy a gólmanovi zahrály housličky na 4:4 ) to má za ten semafóóóóór). Bleci zabírali co to šlo a po naší nepochopitelné chybě v útočném pásmu se řítili dva bejci na Cipíska, kterej už toho načaroval hodně a tentokrát už jsme z klobouku kouzelníka Bogustóna vytáhli jen černýho Petra. Do konce chyběly podělaný 3 minuty – k…a. No a když náš „ostrostřelec Jenda Benda“ dostal od Brkóša minutu před koncem další nabídku na tutovku, asi si řekl, že už si dnes nebude kazit image a tak jsme odešli o jednoho fíka chudší než soupeř.
Nevadí…. hokej to byl výbornej.…žízeň jsme si udělali řádnou a v hospůdce jsme ji taky tentokrát zaháněli o nějakou chvilku dýl

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

---

(Bazzi, 4. 2. 2009 15:48)

No musím pochválit Brka- krásnej komentář.Úplně vidím tu flašku jak letí za plexi a válí se po chodníku ,nádherná rána.No ten modrej kokos nám teď schází ,ale když si vezmu dvě sezóny zpět ,tak blekům nic jiného nezbývalo než posílit :-).Teď ,když vyhrajem po dlouhé době,jo to o to mnohem skvělejší pocit,že jsme je dokázali porazit.

...

(Subo, 3. 2. 2009 22:02)

myslím že to byl moc pěkný zápas, chybělo k vítězství jen kousek štěstí. Kdyby jsme měli hráče typu modrá helma tak by to vypadalo jinak. Ale to se mi líbí že se hraje to co umíme a nepotřebujeme posily z "venku". Jen nám musí vydržet dobrá nálada a smysl pro humor :-)
PS: škoda jen že mě trefili do kotníku, už ho mám pěkně modrohnědý a pořádně nateklý....

BAZI?

(manažer, 3. 2. 2009 19:19)

Já nic já útočník .Já jsem nic nepsal haloo

škoda

(jaryn, 3. 2. 2009 18:46)

nazdar hoši,tak sme je nerozsekali škoda,ale příště je rozsekáme(pro opisálky-hokejově,rvat se fakt nebudem),zaberem ať ty novy trika pořádně propotíme.Trošku se zlepšilo buly,zbytek si řeknem v kabině,protože máme krátkou paměť.Bazi Bazi příště neprozrazuj naše oumysly.

kopyto večera

(Sid, 3. 2. 2009 16:24)

Hlavně, že se v hospodě všichni shodli kdo za tu prohru může. Samozřejmě Brkin, protože nahrává, když nemá a střílí, když má nahrát - vysr... se na to patří :-))))

???

(dudllik, 3. 2. 2009 10:01)

Dudllik se píše se dvěma l. :-))